Флізелін 120 г/м2  — фото 1
Флізелін 120 г/м2

Флізелін 120 г/м2

Флізелін - неткане полотно на основі суміші поліефірних і целюлозних волокон, неклеєвий. Підбирається відповідно до товщини та щільності оббивної тканини.

Колір

Характеристики

Кількість

  • Опис
  • Додаткова інформація

Метод виробництва флізеліну аналогічний методу виробництва паперу на основі целюлози, але відрізняється додаванням поліефірних волокон, скріплених зв'язуючою речовиною. Спочатку цей матеріал використовувався як прокладний, з ціллю збереження форми. З часом сфери застосування дуже поширились. Завдяки його тонкості, міцності, еластичності, стійкості до вологи та зіступу, зараз флізелін більше всього користується попитом в меблевому виробництві, у виготовленні подушок, ковдр, матраців, чохлів, устілок та різних пакунків. Його можна побачити на тильному боці дивану, стільця або кресла. З його допомогою ховають невидимі оку ділянки м'яких меблів під оббивною тканиною або під іншими шарами. Він легко поєднується з будь-яким іншим матеріалом, але з відповідною щільністю. Флізелін слугує також надійною основою під вишивку, не обтяжуючи її і, зберігаючи форму.

Купити флізелін - обов'язкова умова створення товару з високою зносостійкістю

Склад

100 поліефір

Догляд

Флізелін не потребує особливого догляду. Важливіше враховувати рекомендації щодо догляду за основним видом тканини, з якою він поєднується. Але у випадку необхідної чистки можна не перейматися щодо деформації флізеліну або його руйнування.

додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 1 додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 2 додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 3 додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 4