Холлофайбер білий  — фото 1
Холлофайбер білий
Холлофайбер білий
Холлофайбер білий
Холлофайбер білий
Холлофайбер білий
Холлофайбер білий
Холлофайбер білий

Холлофайбер білий

М'які, пружні та пухкі грудки, дуже швидко стали популярними у сферах меблевого, будівельного та текстильного виробництва. Холлофайбер - "пустотіле волокно" з англ.

Характеристики

Кількість

  • Опис
  • Додаткова інформація

    Після синтепону до групи нетканих товарів приєднався холлофайбер. Завдяки найновішим технологіям виробництва, даний матеріал володіє усіма необхідними характеристиками, які застосовуються в меблевій, будівельній, швацькій та навіть в творчій сфері. Йому властиві легкість, м'якість, пружність, гіпоалергенність, довговічність, здатність не впитувати запахи та пил. Тому холлофайбер вже чудово зарекомендував себе як наповнювач для текстилю, іграшок, безкаркасних та каркасних меблів. Активно використовується для повітряних фільтрів, звуко- та теплоізоляції. Холлофайбер також має деякі різновиди по кольору: білий та кольоровий (зелений). Ціна може залежати від рівня новітності технологій виробництва.

Купити холлофайбер завжди можна на нашому сайті, заздалегідь, ознайомившись з усіма його характеристиками.

Склад

100% поліестер

Догляд

Помимо всех перечисленных достоинств, холлофайбер ещё и очень прост в уходе: можно замачивать и стирать при температуре и более 50°, стирать как вручную, так и в машинке, соответственно так же отжимать. Холлофайбер выдерживает уход гарячим и сухим паром, кипячение. НО: не допускается глажка при температуре свыше 100° и частая стирка, так как ускорится разрушение структуры материала. 

додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 1 додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 2 додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 3