Поролон EL 2540 1.6 м  — фото 1
Поролон EL 2540 1.6 м

Поролон EL 2540 1.6 м

Поролон EL 2540 - незамінний елемент у виробництві як каркасних, так і безкаркасних меблів. EL - підвищена жорсткість, 25 кг/м3 - щільність, 40(4,0 кПа) - жорсткість, сила стискування

Характеристики

Кількість

  • Опис
  • Додаткова інформація

       У сучасному світі постійного прогресу кожен день щось створюється або покращується з ціллю зробити все простіше, швидше та дешевше. І поролон - прекрасний тому приклад. Простий у виготовленні, не потребує дорогих та обмежених елементів, відповідно, недорого коштує.

Поролон, який використовується у виробництві меблів, виготовлений на основі простих поліефірів, що гарантує довгий період експлуатації, витримку температури від 40 - 100°, захист від скопчення пилу, гниття та плісняви, екологічність, та тепло і звукоізоляцію.

Поролон EL 2540 частіше всього використовується у спинках кресел, стільців, матрацах, наповненнях іграшок. Розрахований на вагу до 80 кг. і термін використання - 6-8 років.

      Звертаючи увагу на всі переваги, стає зрозуміло, що купити меблевий поролон EL 2540, буде правильним рішенням на шляху до створення комфортного спального місця.

Склад

​Синтетичний матеріал, отриманий в результаті хімічної реакції під час вспінення поліолу та поліізоціанату.

Догляд

Під час чистки або сушки речей з поролоном треба пам'ятати:

  • прати при температурі води не вище 30°,
  • не сушити феном або на батареї,
  • не мнути сильно під час прання та не віджимати після,
  • віддавати перевагу рідким пральним порошкам - від них менше піни і вони добре виполіскуються.

Недотримання рекомендацій може призвести до швидкої деформації товару або його псування.

додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 1 додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 2 додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 3