Войлок (711) Термоватин  — фото 1
Войлок (711) Термоватин

Войлок (711) Термоватин

Багатофункціональний матеріал, як для технічних цілей, так і для господарчих, текстильних. Суміш натуральних та синтетичних волокон.

Характеристики

Кількість

  • Опис
  • Додаткова інформація

Термоватин - один з видів нетканих матеріалів. Також його визначають як термоскріплене полотно. Тобто, вже сформований з синтетичних та натуральних волокон пласт, фіксують за допомогою необхідної термообробки. Основна ціль - захист м'яких матеріалів. Термоватин використовується як проміжний шар в ортопедичних матрацах, в меблях, вберігаючи від зношування; і як наповнювач, утеплювач та настил під лінолеум. В залежності від щільності можна визначити мету використання термоватину в меблевому виробництві - як самостійний елемент або допоміжний. Але стійкість до деформацій, довговічність та екологічність гарантується виробником.

Щоб подовжити термін експлуатації будь-якого товару, необхідно забезпечити бережливі умови його використання. Підбираючи поролон для матрацу - обов'язково купити термоватин або інший нетканий матеріал для настилу поверх пружин.

Склад

шерстяні та синтетичні волокна - 50% / 50%

Догляд

Враховуючи в складі термоватину наявність натуральних волокон, необхідно слідувати певним правилам його використання та догляду за ним.

  • Потребує регулярної чистки за допомогою щітки або пилососу.
  • Можна прати, АЛЕ в ручному режимі та за температури не вище 30°.
  • Не можна терти та викручувати.
  • Пласкі вироби сушити на горизонтальній поверхності, подалі від обігріваючих приладів.
додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 1 додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 2 додаткова інформація (матеріал, догляд) зображення 3